وبلاگ مسکن مداح

جديترين خبرها و دانستنیهای ساختمان و بازار مسکن

خرید خانه ویلایی در مشهد

خرید خانه ویلایی در مشهد

خرید خانه ویلایی در مشهد سال ۱۳۹۸

اگر شما هم قصد خرید خانه ویلایی در مشهد را در سال ۱۳۹۸ دارید پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را با دقت مطالعه نمایید. با توجه به افزایش نرخ ارز دولتی در ابتدای سال، به احتمال زیاد افزایش نسبتا چشم گیری در قیمت ملک و خانه ها خواهیم بود. در مقالات قبلی به ۵ گام اصلی خرید آپارتمان در مشهد اشاره کردیم و در این پست قصد داریم به جزئیات بیشتری در مورد خرید خانه ویلایی در مشهد بپردازیم.

همانطور که مطلع هستید هرچه به فصل تابستان نزدیک تر می شویم بازار مسکن و خرید و فروش به تکاپو بیشتری خواهد افتاد. با این حال در هنگام خرید خانه ویلایی در مشهد، مشتریان زیادی جهت بازدید ملک فروشنده اقدام می نمایند و هر مالکی تمایل به فروش نقدی با بالا ترین قیمت دارد. با رعایت و اطلاع از چند تکنیک بازاری مسکن می توانید جهت کم کردن ارزش ملک فروشنده و نزدیک شدن به قیمت مد نظر شما، به راحتی اقدام نمایید. نکاتی اساسی در خرید و فروش خانه ویلایی در مشهد و تمام کشور وجود دارد که تمامی مشاورین حرفه ای مسکن از آن مطلع هستند. برای اولین بار در وبسایت شهر ملک این اطلاعات بصورت کاملا اختصاصی در اختیار شما دوستان و همراهان عزیز قرار خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید:

  1. منطقه و محیط ملک

در انتخاب محله و محیط ملک حتما حساسیت زیادی داشته باشید چرا که اگر قصد سکونت در مکان خریداری شده را داشته باشید در آینده ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید. حتی اگر قصد فروش ملک بعد از خرید را دارید منطقه نا مناسب و محیط غیر استاندارد می تواند نظر خریداران زیادی را در هنگام بازدید از ملک شما منفی نماید. در منطقه نکاتی همچون همسایگان، کوچه و عرض کوچه، آسایش و آرامش، امنیت و … در هنگام معامله و یا سکونت در یک ملک مورد توجه می باشد. همچنین دسترسی آسان به امکانات رفاهی مانند سوپر مارکت، میوه فروشی، نانوایی و… مهم می باشد. از مزایای منطقه یک ملک خوب می توان دسترسی آسان به سیستم تردد خدمات شهری مانند ایستگاه مترو و اتوبوس اشاره کرد.

۲٫ وضعیت عمومی ساختمان

منظور از وضعیت عمومی ساختمان موارد زیادی را شامل می شود ازجمله: عرض ورودی ساختمان، وضعیت تعداد اتاق ها در طبقات، عرض راه پله ها، وضعیت ایمنی ساختمان، امنیت در حریم خصوصی و ویلایی، پارکینگ مناسب و تعداد بالا همراه با سقف و پوشیده، وضعیت قرار گیری و تعداد کنتور های آب، برق و گاز

۳٫ امکانات داخلی خانه ویلایی

در مورد امکانات داخلی یک خانه ویلایی در مشهد حتما وضعیت آشپزخانه را با دقت بررسی نمایید. با توجه به این که خانم ها زمان نسبتا زیادی را در طی روز در آشپزخانه صرف میکنند یک آشپزخانه نورگیر می تواند انتقال احساس بیشتری به افراد داخل آشپزخانه منتقل کند و خستگی کمتر احساس شود. همانطور که در آشپزخانه بحث نورگیر بودن خانه بسیار مهم و قابل توجه است در تمام خانه باید نورگیری لازم در طی روز انجام شود. بعد از آن سیستم گرمایش و سرمایش منزل، کفپوش، دیوارپوش و بالکن هم در قیمت گذاری و خرید و فروش راحت تر خانه ویلایی در مشهد بسیار مهم و قابل توجه می باشد. فضای کافی حیاط و محوطه سازی هم از مهم ترین نکات یک خانه ویلایی در مشهد می باشد.

منبع: شهر ملک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *