وبلاگ مسکن مداح

جديترين خبرها و دانستنیهای ساختمان و بازار مسکن

اخبار مسکن مشهد ۹۸

اخبار مسکن مشهد

اخبار مسکن مشهد در سال ۱۳۹۸ را در این مقاله قصد معرفی و اطلاعا رسانی آن را داریم… از این پس تیم پشتیبانی فنی و نویسندگان وبسایت شهر ملک قصد ایجاد مقالات اختصاصی با توجه به نیاز روز مسکن و دیگر مسائل مربوط به املاک بصورت روزانه را دارد. امید است بتوانیم در هر مطالب اطلاعات مفید و قابل توجهی برای شما عزیزان و همراهان همیشگی شهر ملک جمع آوری نمائیم. در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین نکات قابل توجه در بازار مسکن در اواخر سال ۹۷ و اوایل سال ۹۸ نوسانات بازار ملک می باشد که این عامل باعث شده تا افراد غیر متخصص به جهت جذب سود بیشتر سرمایه خود را وارد این بازار نمایند. در این حالت ملک خود را شروع به ساخت می نمایند و بعد از اتمام با قیمیتی بالاتر به فروش می گذارند. این کار خود عاملی بزرگی جهت ایجاد رکود در بازار مسکن می باشد…

بر خلاف این افراد، سازنده های مسکن که با پیشینه مثبت و قوی در حال فعالیت در بازار مسکن مشهد در سال ۱۳۹۸ می باشند دارای سواد، تجربه و اطلاعات کافی در زمینه ساخت و فروش ملک هستند که از بروز مسائل و خسارات در هنگام اجرای بنا و یا بعد از اتمام آن در مرحله فروش بنا با توجه به تجربه و اطلاعات قبلی تا حد امکان جلو گیری می کنند. این افراد از آنجایی که شناخته شده و دارای اصالت کاری می باشند، سعی بر ساخت بنا های ماندگار و با کیفیت می نمایند و هرگز با کم کردن کیفیت کار جهت بالا بردن سود بیشتر در هنگام فروش، نام خود را در بازار پر رقابت مسکن خراب نمی کنند.

رکود در بازار مسکن مشهد

در سال ۹۷ با توجه به صحبت های رئیس اتحادیه صنف مشاورین املاک مشهد، کاهش ۸۰ درصدی معاملات مسکن را شاهد بوده ایم که یکی از عوامل آن ساخت و ساز های بی رویه توسط افراد غیر متخصص می باشد که به آن اشاره کردیم. یکی دیگر از عوامل کاهش ۸۰ درصدی معاملات در مشهد، افزایش قیمت های متعدد در طی سال بوده که توان خرید و معاملات جدید مردم با توجه به سال های گذشته کاهش یافته است و روز به روز در حال کمتر شدن می باشد با این حال شاهد رکود شدیدی بوده ایم.

اخبار جدید مسکن ۹۸ را می توانید در وب سایت شهر ملک دنبال کنید. همچنین با عضویت در شبکه های اجتماعی شهر ملک بصورت آنلاین از اخبار و رویداد های لحظه ای ملک در مشهد مطلع شوید…

موفق و پیروز باشید

منبع: شهر ملک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *